Незвичайний музей СНІЖИНОК

2020-12-21

/Files/images/132131364_192878185835413_530165204241395105_n.jpg

Хто ще не встиг прикрасити сніжинками свою оселю? В бібліотеці-філії 4 є книжки, за допомогою яких можна зробити сніжинки своїми руками: "Веселі саморобки", "Сніжинки - новорічні прикраси", "Художня аплікація і паперові візерунки", тощо. До Нового року вже залишилось мало часу, так що поспішайте. А в Японії на острові Хоккайдо японський вчений Накая Укітіро навіть створив унікальний музей для неповторних, в прямому сенсі, сніжинок. Хоч ми і бачимо сніг майже кожної зими, але пильно розгледіти їхній візерунок можна тільки в цьому музеї. Раніше дослідники не могли ні роздивитися досконалих крихіток під мікроскопом, ні сфотографувати їх. Але науковий прогрес не стоїть на місці і тепер ми можемо "поринути" в якісні світлини сніжинок з високою деталізацією. Цей незвичайний музей розташований в снігових печерах. До речі, в одному кубічному метрі снігу "живуть" 350 мільйонів сніжинок, і жодна з них не має близнючки. Ось такі унікальні та неповторні сніжинки.

Наші активні читачі, третьокласники ЗОШ 21, вітають всіх з прийдешніми зимовими святами і бажають гарного настрою та здійснення найзаповітніших бажань в Новому році!