СОБОРНА! ВІЛЬНА! НЕПОДІЛЬНА! МОЯ УКРАЇНА!

2021-01-22

22 січня особливий день в історії України. Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу, і саме цей день прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок життя України. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованність

З метою розширення кругозору читачів про історію виникнення та святкування Дня Соборності України, прищеплення любові та поваги до історичних та культурних надбань українського народу, пробудження інтересу до минулого, виховування почуття національної гідності, гордості за Батьківщину та народ в бібліотеці-філії №11 організовано книжкову виставку «В єднанні сили і міць держави»