Душею щира Українка

2021-02-05

25 лютого – 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки.

Письменниця, закохана у природу рідного краю і стародавні легенди, писала у своїх творах про вічні цінності - Батьківщину, правду, кохання. Її творчість – великий скарб не тільки української, а й світової культури.

Вона знайома кожному змалку. Проте біографія Лесі Українки містить багато цікавих та суперечливих фактів, про які бібліотекарі філії №8 розповіли учням 6-7 класів 103 школи.

Діти поглибили свої знання про творчу спадщину Лесі Українки та поринули у світ її пристрасного поетичного слова, з цікавістю роздивлялись фотокопію картини (єдиної, що збереглася), яку намалювала Леся Українка «Мати і дитина». Була організована тематична полиця.

#ЛесяУкраїнка