Гонка за знаннями: «Кіт учений у Математичному царстві»

2021-02-11

І цікава і корисна

Математика – країна.

Праця тут іде завзята,

Вмій лиш спритно рахувати.

В одному великому місті жила-була дівчинка Даринка. Вийшла вона якось погуляти і зустріла по дорозі Кота Ученого, який був дуже засмучений. Його найкраща подружка загубилася, і де її шукати він не знав. Даринка знала, що друзів не можна кидати в біді. Йому треба обов’язково допомогти. Тільки спочатку треба зайти до учнів 2-х класів у школи №23, 30 та НВК № 187, може вони допоможуть.

І бібліотекарі дитячої бібліотеки-філії №10 запропонували нашим героям помандрувати у Математичне царство, де мешкають Цифри, шукати загадкову подружку Ученого Кота. Але шлях туди нелегкий, і здолає його той, хто вміє рахувати. Кожна Цифра давала свої завдання – хитрі задачки, загадкові, геометричні, літературні конкурси. Діти під час математичних випробувань проявили логічне мислення, увагу, спостережливість, винахідливість та взаємодопомогу. І нарешті знайшли подружку Ученого Кота – Мудру Сову.