Поетичний ланцюжок «Зима діток звеселяє»

2021-02-17

Зима – казкова пора. Вона захоплює нас своїми чарівними святами, милує око дивовижною красою, тішить веселими розвагами. Малята люблять зиму.

Лютий – останній місяць зими приніс із собою сніг, морози, білі замети, льодові гірки, сніжки. А бібліотекарі дитячої бібліотеки №10 запропонували малечі ДНЗ № 21 та НВК № 187 поетичний ланцюжок про цю пору року із віршиків українських поетів – І.Франка, Л.Українки, Н.Забіли, Л.Забашти, П.Воронька, О. Олеся, А.Костецького, А.Качана та ін. Далі на дітей чекала ігрова програма з веселими сніговичками, чудовими сніжинками та чарівними сніжками. Під час гри дошкільнята проявили спритність, винахідливість, кмітливість.

Захід був спрямований на розвиток у дітей естетичних смаків, мовлення та прищеплення любові до рідного краю і природи.