Леся Українка

2021-02-19

25 лютого в Україні відзначається 150-річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. З нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у бібліотеці-філії 19 оформлена книжкова виставка “Леся Українка - квітуча душа України” . Література представлена на виставці знайомить відвідувачів з найкращими книгами, присвяченими її життю та творчості. Гортаючи сторінки цих книг, зацікавлений користувач помандрує численними дорогами, що простилалися перед Лесею Українкою в усі кінці світу.

Також бібліотекарі завітали до учнів 20 та 54 шкіл. Під час літературної мандрівки «Я жива! Я буду вічно жити!» діти дізналися багато цікавих фактів про життя та творчість Лесі Українки. Хлопців і дівчат просто вразила мужність й незламність цієї письменниці у боротьбі з 30-річною хворобою.