"Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо"

2021-03-02

"Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо"- кажуть бібліотекарі філії 4 разом із вихованцями дошкільного закладу 143.

Навесні вся природа прокидається від зимового сну. Вона зачаровує вас, маленькі читачі, своїми чудовими перевтіленнями. Вони зримо приходять разом із сонечком, дощиком і вітром, аби ви розуміли їх силу і красу. На сторінках бібліотечних книг ви знайомитися із звірятами - їжачками, білочками, лисичкою, зайчиком, ведмедем тощо, птахами, до речі, здавна вважали, що тепло приносять саме перелітні птахи. Десь уже летять до нас з далеких країв заклопотані, веселі шпаки, жайворонки, зяблики. Незабаром ми почуємо їхні гучні, веселі весняні пісні в парках і садах.

На вогких пагорбах, на схилах чи клумбах цвітуть перші весняні квіти - мати-й-мачуха, в якої квіти яскраво-жовті ніби краплинки вранішнього сонця, проліски . А по-справжньому сонце починає все оживляти після 21 березня, коли день буде дорівнювати ночі, а далі дні почнуть збільшуватись, а ночі коротшати. Тоді наступить справжня весна, вона остаточно переможе зиму.