«Хто не знає Любоньку? Любу знають всі!»

2021-03-06

Вогник поетичного настрою, так назвали ми захід, присвячений 115-річчю від дня народження відомої дитячої письменниці Агнії Барто. З раннього дитинства малюки знають її вірші з циклу «Іграшки», пізніше з задоволенням читають вірші про природу, шкільне життя і всілякі дитячі справи. Сміх – це помічник Агнії Барто. Висміюючи вади дитячого характеру, письменниця робить це весело і не злісно та вірить в те, що з часом діти позбудуться своїх поганих звичок. На поетичний вогник до дитячої бібліотеки №37 завітали учні 1-2 класів школи №12. Діти познайомились з книжковою виставкою «Мандрівка у країну дитинства», послухали розповідь бібліотекаря про життя і творчий шлях Агнії Барто, прочитали чудові вірші талановитої поетеси.