«Щеплення від дурості» Григорія Остера

2021-04-01

Нещодавно вчені відкрили, що на світі бувають неслухняні діти, які все роблять навпаки. Їм дають корисну пораду: «Вмивайтеся вранці» - вони беруть і не вмиваються. Їм кажуть: «Вітайтеся один з одним» - вони тут же починають не вітатися. Вчені придумали, що таким дітям потрібно давати не корисні, а шкідливі поради. Вони все зроблять навпаки, і вийде якраз правильно. Ось тому Григорій Остер і написав веселі «Шкідливі поради». Творець жанру «шкідливих порад» називає їх «щепленнями від дурості»: «Дитина прочитує шкідливу пораду, сміється і вже більше не потрапляє в пастку, коли їй приходить в голову подібна нісенітниця».

Співробітники бібліотеки-філії №37 разом із своїми активними читачами вирішили познайомити всіх з найкращими порадами Григорія Остера. Приємного перегляду!

#бібліотека37

#тиждень_дитячої_книги2021