22 квітня відзначається Міжнародний день Землі.

2021-04-22

/Files/images/IMG20210421145811.jpg

Така планета наша, ніби казка,

Чарівна, дивовижна і ясна!

22 квітня відзначається Міжнародний день Землі.

Цікава історія походження цього свята. Вона пов'язана з ім'ям Джона Мортона - адміністратора штату Небраска. Джон Мортон запропонував проведення дня, присвяченого благоустрою - "Хто посадить найбільше дерев!" Лише за один день було висаджено понад 1 млн. дерев. Після цього у 1882 році в штаті Небраска 22 квітня було проголошено офіційним святом - Днем Дерева.

Вперше День Землі відсвяткували у 1970 році в США. Ця акція мала такий успіх (до акції приєдналось 20 млн. людей), що її вирішили зробити щорічною. Згодом свято поширилося і зараз відзначається по всій планеті.

У 2009 році на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН це свято було проголошено міжнародним.

На виставці "Як потрібно поводитися в природі, щоб не завдавати їй шкоди" у дитячій бібліотеці №22 експонуються серії книг "Світ навколо нас", "Я познаю мир", які знайомлять читачів з відкриттями та досягненнями наук про Землю, а також цікаві видання, присвячені дивовижній природі нашої планети.

Також і бібліотека-філія 39 рекомендує своїм читачм цікаві твори за цією тематикою.