Острови  читання  запрошують  до  пригод!

2021-07-24

Що може бути краще, ніж пригоди? Тільки гарна дружня компанія! Так от, філіал дитячої бібліотеки 48, знаючи вподобання своїх читачів, організував в читальній залі для них веселу мандрівку островами читання. А острови унікальні: галявина Розваг, бухта Зустрічей, острів Проблем юних, Книжковий зоосад і, навіть, гольфстрим Улюблених книжок моєї сім'ї.

Юні друзі зустрілися віч-на-віч із улюбленими героями, «скуштували» літературні страви, зачаровувались водоспадом знань, в бухті Зустрічей знайомились з великими художниками та їх творчістю. Молоде покоління на острові Проблем юних шукали на сторінках книг споріднені душі. А гольфстрим сімейного читання зацікавив і юних, і їх батьків, які усвідомили значення заохочення читання в житті дитини. Наука констатує, що саме на 90% читання дітей залежить від батьків. А співпраця родини і бібліотеки актуальна і потрібна.

Бібліотекарі зробили перебування дорослих і юних користувачів цікавим і насиченим, розкрили всі «ключики» до книжкових багатств. Було проведено інтелектуальний турнір з літературної та українознавчої вікторини, цікавих літературних грінок.

Літо продовжується і привітна читальна зала дитячої бібліотеки і надалі збиратиме юних читачів у своїх стінах.

Попередня Квітень 2024 Наступна