До Дня рідної мови

2024-02-22

Стіною стань і мову захисти!

Річ не про те, що мова солов’їна,

Бо мова - глибше, ніж пташиний спів.

В її скарбниці - доля України,

Космічна нерозгаданість віків.

М. Лотоцький

21 лютого у бібліотеці №39 пройшло свято до Дня рідної мови. ЮНЕСКО проголосило цей день святковим у 2000 році, щоб зберегти ті мови, які можуть зникнути.

Рідна мова - це основний комунікаційний засіб людини. Вона впливає на нашу свідомість і формує її. Мова не тільки передає інформацію, але й відображає культуру, етнічні, історичні, релігійні та соціальні особливості нації.

Колектив бібліотеки №39 дякує за співпрацю директору КЗПСО «Мистецької школи №11 м. Одеси» Фролову Дмитру Дмитровичу і викладачам: Глазюку Антону Леонідовичу, Кір’яковій Олені Сергіївні, Матющенко Єлизаветі Олексіївні та їх вихованцям Гігановій Аделії, Кушнір Софії, Радул Анастасії та Стоянову Георгію за цікаві музичні номери.

За активну участь дякуємо учням ліцею №100 під керівництвом Олександри Степанівни Костюк.