Літературна композиція «Рідна мово, без тебе ніхто я, мов відірваний вітром листок»

2024-02-22

Завжди урочисто відзначається в бібліотеці-філії для дітей №37 Міжнародний день рідної мови. Цього року святкування збіглося з традиційною зустріччю групи ІБІС. Читачі з увагою прослухали літературну композицію «Рідна мово, без тебе ніхто я, мов відірваний вітром листок», яку підготували бібліотекарі старшого відділу Тетяна Паніна та Лариса Решетняк. Зацікавили підлітків книжки про мову, представлені на виставці. Розважально-пізнавальна частина зустрічі складалася з мовної вікторини, веселих конкурсів, розгадування кросворда. Присутні створили вінок компліментів рідній мові, на кожній квіточці якого написані ознаки української мови – «співуча», «солов’їна», «калинова» тощо. Зустріч закінчилася приємною бесідою за чаюванням.