Урок піклування "Ми у відповіді за тих, кого приручили": до Дня прогулянки з собакою у філії 19

2024-02-22

До дня прогулянки з собакою 22 лютого 2024 року бібліотекарі філії 19 оформили книжкову виставку та провели мандрівку по книгах з читачами про те, як треба поводитися зі своїми домашніми улюбленцями.

Беручи в дім будь-яку живу істоту, ми беремо на себе велику відповідальність. Бо всі тварини беззахисні перед людиною, а ми дуже часто користуємося цим. Люди забувають, що тварини — їхні найближчі друзі, які не мають звички зраджувати.

Собаці байдуже, багатий ви чи бідний, яскравий чи незграбний, розумний чи дурний. Ваш четверолапий товариш віддасть вам своє серце, якщо ви віддасте йому своє.

Читачі з радістю обмінялись своїми думками, як вони доглядають за своїми домашніми улюбленцями, та обрали собі книжки про різноманіття порід собак та правила їх дресування.

Чекаємо всіх охочих у нашій бібліотеці!