Берегиня світу – жінка (до Дня української жінки)

2024-02-29

Група ІБІС (інтелектуальна бібліотечна ігрова студія дитячої бібліотеки №37) 28 лютого вперше святкувала День української жінки. Зустріч була дуже теплою і неофіційною. Кожен підліток розповів про найголовнішу жінку в його житті - матусю, бабусю, вчительку. Бібліотекарі Тетяна Паніна та Лариса Решетняк до свята оформили книжкову виставку про видатних жінок України – письменниць. художниць, вчених. Було дуже приємно, що більшість прізвищ цих жінок була вже знайома нашим читачам. З відеоролика діти дізналися красиву легенду про походження жінки. Потім відповідали на питання вікторини, брали участь у веселих конкурсах і навіть підбирали продукти для приготування борщу на іграшковій кухні, наданій спонсорами. Хлопці дарували дівчатам віртуальні квіти, намальовані на планшетах. В кінці зустрічі всі будували місто майбутнього. За творчі успіхи учасники отримали медалі.