«Жіноче обличчя країни» (до Дня української жінки)

2024-03-01

/Files/images/IMG_20240225_121148.jpg

У бібліотеці-філії №40 відбулося анімоване свято. До уваги наших читачів бібліотекар Руденко Юлія підготувала презентацію книги «Історії 50 українців та 50 українок». Адже День українки запровадили на честь дня народження найвідомішої української письменниці й громадської діячки Лесі Українки, яка є символом стійкості своїх принципів і позицій, за які вона боролася. Свято відображає не лише національну красу українського жіноцтва, але і його велич, силу, мужність і готовність до самопожертви та героїчної боротьби за справедливість. Театральна студія "Балаганчик", на чолі з керівником Надією Іванівною Хохловою, показала фрагмент вистави з твору Ольги Кобилянської. Завершили захід аніматори з агенства свят «Фієста», які подарували всім дітям святковий настрій та позитивні емоції!

Щиро дякуємо всім причетним до організації свята!