Рандеву з книгою "Сучасні українські письменники дітям": до Всесвітнього дня письменника

2024-03-04

3 березня відзначається Всесвітній день письменника. Колектив філії №19 не залишився осторонь. Бібліотекарі радіють, що в книжковому фонді з'явилися нові книжки сучасних талановитих українських письменників, яким небайдуже нове покоління - їх інтереси, запити, бажання. Вони пишуть про дітей сьогодення, що особливо приваблює наших читачів. Бібліотекарі оформили книжкову виставку та провели для учнів ліцею 3 рандеву з книгою, де діти із задоволенням знайомились з Медом і Паштетом, з піратами Котячого моря, Добриком і іншими персонажами, які захоплюють увагу своїми пригодами, бойовим характером і любов'ю до оточуючого їх світу. Повчальні та наукові сучасні твори дають змогу дітям замислюватися над подіями, робити висновки до вчинків головних героїв - співчувати чи засуджувати. Читачі уважно слухали уривки з оповідань і казок, а також розповідали про своє враження від прочитаного. Вони мали змогу висловити свою думку і навіть посперечатися, відстоюючи свій погляд. Діти охоче вибрали книжки почитати вдома.